تعمیرات فیش پرینتر

تعمیرات و عیب یابی فیش پرینتر

کاربرد فیش پرینترها در مراکز فروشگاهی و خرید، مانند رستوران ها، بیمارستان ها، داروخانه ها و امثال آن میباشد که فیش مربوط به اطلاعات لازم برای مشتریان را چاپ میکند.

این چاپگرها نیازی به جوهر ندارند و از طریق حرارت مستقیم یا غیرمستقیم عمل چاپ را انجام میدهند.بنابراین با کاهش مواد مصرفی، جزو چاپگرهای کم هزینه محسوب میشنود. همچنین نیاز به کاغذهای مخصوصی دارند که نسبت به حرارت حساس باشد.
در این میان ممکن است این فیش پرینترها دچار آسیب یا خرابی شوند که باید توسط افراد متخصص تعمیر شوند. از جمله مشکلات رایجی که میتوان برای فیش پرینترها نام برد، روشن نشدن دستگاه / ضربه دیدن دستگاه / پرینت کاغذهای سفید / وصل نشدن به کامپیوتر / خرابی پورت ها / نفوذ آب و چربی به داخل دستگاه و… را نام برد. در صورتی که هر یک از این مشکلات حل نشود ممکن است به بخش های دیگر دستگاه نیز آسیب برند.

قطعات موجود در فیش پرینترها نیز ممکن است در اثر عوامل مختلف مانند استهلاک و استفاده ی نادرست دچار خرابی شوند. از قطعات موجود میتوان هد سوزنی، قسمت برش خودکار را نام برد که نقش مهمی در این دستگاه دارند.

همچنین ایجاد اختلالات برقی و نوسانات میتواند به برد اصلی آسیب بزند که از اصلی ترین قطعات دستگاه بشمار میرود و باید آن را در اسرع وقت تعمیر کرد.

متخصصین ما در مجموعه باماایران آماده ارائه خدمات مربوط به عیب یابی، خدمات و تعمیرات دستگاه های فیش پرینتر مطرح جهان مانند بیکسلون (Bixolon) / سیتیزن (Citizen) / جولی مارک (Jolimark) / بیانگ (SNBC beiyang) / اپسون (EPSON) / اکسیوم (Axiom) / آواسیس (Avasys) / ایتاکا (ithaca) ، به بهترین نحو ممکن و با کمترین هزینه میباشند.

در صورت تمایل به انجام تعمیرات، ابتدا هزینه تعمیر به مشتری اعلام میشود و در صورت موافقت کار تعمیرات را شروع میکنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۸۶۰۷۳۳۰۱ و ۰۲۱۸۶۰۷۳۳۱۵

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه