جهش به محتوای اصلی
فروشگاه اینترنتی باماایران
ورودورود | ثبت نام

نصب لیبل پرینتر و بارکد پرینتر

 

 

 

خدمات نصب لیبل پرینتر و بارکد پرینتر به صورت حضوری یا از طریق اینترنتی توسط کارشناسان نصب فروشگاه اینترنتی باماایران پذیرفته می شود.

لازم به ذکر است که خدمات نصب حضوری لیبل زن فقط در تهران و حومه میسر بوده و هزینه ایاب و ذهاب به هزینه اولیه نصب افزوده خواهد شد.

جهت اطلاع از هزینه های نصب با شماره همراه ۰۹۲۰۳۱۷۸۲۶۱

تماس حاصل فرمائید.

سفارش نصب کلیه برند های مطرح بازار شامل دستگاه های Bixolon , Tsc , SNBC , Citizen , Zebra , Godex , Postek , Sewoo , ZMiN پذیرفت خواهد شد.

نصب اینترنتی از طریق نرم افزار AnyDesk صورت می گیرد لذا قبل از آغاز مراحل نصب نرم افزار AnyDesk را دانلود نموده و در سیستم خود اجرا کنید.

تنظیمات چاپ بر روی نرم افزار های مالی از طریق کارشناسان مختص آن نرم افزار انجام خواهد شد و هیچ ارتباطی با این مجموعه نخواهد داشت.

 


لینک دانلود نرم افزار AnyDesk

 

 


لینک دانلود نرم افزار TeamViewer

نرم افزار طراحی لیبل بارتندر bartender

لینک دانلود نرم افزار طراحی لیبل Bartender
(رمز فایل: bamairan.com)

مراحل نصب دستگاه لیبل زن

دستگاه لیبل پرینتر هم مثل سایر چاپگر ها نیاز به نصب و راه اندازی داره نسبت به چاپگر های لیزری و جوهرافشان کمی پیچیدگی آن بیشتر است.

برای استفاده از دستگاه لیبل زن ابتدا باید فعال و انفعالاتی رو آن اتفاق بیوفتد تا دستگاه آماده نصب شود. ابتدا باید بررسی شود که آیا رول برچسب یا ریبون به درستی روی دستگاه قرار گرفته اند یا خیر . بسیاری از ارور هایی که هنگام کار به وجود می آید به دلیل عدم قرارگیری صحیح مواد مصرفی در داخل دستگاه می باشد.

پس از اطمینان از اینکه مواد مصرفی به درستی در درون دستگاه قرار گرفته اند نوبت به تنظیم سایز لیبل می باشد. دقت کنید در صورتی که از لیبل های چند ستونه استفاده می کنید به هیچ عنوان سنسور نباید در زیر قسمت برش خورده ممتد لیبل قرار بگیرد.

پس از تنظیم جایگاه سنسور در بسیاری از دستگاه های لیبل پرینتر باید عملیات کالیبر را انجام دهیم که بسته به برند و مدل آن ساز و کار آن متفاوت است که باید مطابق با فایل Manual دستگاه انجام پذیرد.

اگر مراحل ذکر شده را به درستی انجام دهید دستگاه آماده نصب می باشد.

مرحله بعدی نصب لیبل پرینتر در واقع بخش راه اندازی نرم افزاری آن میباشد.

ابتدا باید دستگاه لیبل زن توسط سیستم شناسایی شود برای این منظور درایور دستگاه را نصب می کنیم. در مرحله بعدی باید سایز لیبل در قسمت تنظیمات درایور نصب شده وارد شود.

برای چاپ لیبل به یک نرم افزار طراحی لیبل نیاز داریم که معمولا در درون CD همراه دستگاه موجود می باشد. همچنین می توانیم از نرم افزار طراحی لیبل Bartender استفاده کنیم که تقریبا با تمامی دستگاه های لیبل پرینتر سازگار می باشد.

 

 

هنوز دیدگاهی وجود ندارد!