جهش به محتوای اصلی
فروشگاه اینترنتی باماایران
ورودورود | ثبت نام

خدمات تعمیر کاغذ خردکن

تعمیرات دستگاه کاغذ خردکن

تعمیر انواع کاغذ خردکن ها

همانطور که میدانید دستگاه کاغذ خردکن یک دستگاه مکانیکی برای از بین بردن اسناد و مدارکی است که دیگر به آنها احتیاجی نیست و برای حفظ امنیت باید انها را از بین برد. دستگاه کاغذ خردکن قابلیت خرد کردن انواع کاغذ، منگنه، کلیپس، cd، dvd را دارد که به صورت رشته ای و پودری اقدام به خرد کردن انها میکند.
با این تفاسیر ممکن است در اثر استفاده نادرست و یا نداشتن کیفیت مطلوب برای این دستگاه ها مشکلات مختلفی پیش بیاید که همانند ماشین های اداری نیاز به تعمیر توسط متخصصین دارد.
کاغذ خردکن ها از اجزای مختلفی مانند سنسور تشخیص کاغذ،سنسور تشخیص سی دی، تیغه خرد کن، سنسور مقدار کاغذ در سطل، محور و… تشکیل شده که در صورت بروز مشکل در هر کدام امکان اسیب زدن به بخش های دیگر را به همراه داشته و در عملکرد کاغذ خردکن اختلال ایجاد میکند.
متخصصین تعمیرات در مجموعه باماایران اماده ارایه خدمات جهت تعمیرات انواع کاغذ خردکن هستند که تمام علم و دانش خود را به کار میگیرند تا نتیجه تعمیرات مطلوب باشد و مشتری رضایت کامل را داشته باشد.

در ادامه با برخی مشکلات مربوط به کاغذ خردکن ها که قابل حل شدن توسط متخصصین مجموعه باماایران است، میپردازیم.
در صورت خرابی سنسورهای موتور یا برد اصلی ممکن است کاغذ خردکن روشن نشود. همچنین در صورتی که سنسور درب فعال نباشد علت غیرفعال بودن آن را میتوان خرابی مادربرد دانست.
اگر کاغذ خردکن روشن شود اما عمل خردکردن را انجام ندهد باید چرخ دهنده دستگاه را تعویض کرد تا به حالت صحیح برگرد.
در صورتی که تایمر کاغذ خردکن به درستی عمل نکند و یا خیلی زود قطع کند، باید به سراغ مادربرد اصلی رفته و آن را تعمیر کرد.
اگر چرخ دهنده های مربوط به خردکن سی دی دچار مشکل شده باشند باعث میشود امکان خردکردن لوح فشرده وجود نداشته باشد.

به طور کلی خدماتی که مجموعه باماایران در خصوص تعمیرات کاغذ خردکن ها ارایه میدهد میتوان به صورت لیست زیر نام برد:

عیب یابی و تعمیر برد اصلی
تعمیر و تعویض چرخ دنده های مربوط به هر بخش
تعمیرات مربوط به فن و سیستم خنک کننده
بررسی و تعمیر سنسورهای موجود در دستگاه
تعویض سینی نگهدارنده
تعمیر منبع تغذیه
سرویس و چک کلی دستگاه کاغذ خردکن
و….
در صورت بروز مشکل برای دستگاهتان میتوانید با همکاران ما در بخش تعمیرات تماس گرفته و مشکل دستگاه را با آنها در میان گذاشته. پس از اعلام هزینه حدودی میتوانید دستگاه را برای تعمیر نزد همکاران ما اورده تا بتوانند در اسرع وقت مشکل دستگاه را بررسی کرده و کارهای مربوط به تعمیرات را انجام دهند.

از جمله نکات مهمی که مشتریان باید به آن توجه کنند این است که در صورت بروز مشکل برای کاغذ خردکن، خودشان بدون داشتن تخصص کافی اقدام به تعمیرات نکنند، زیرا ممکن است کوچکترین دستکاری منجر به ایجاد مشکلات بیشتر شود. همچنین به مراکز معتبر مراجعه کنند تا از ایجاد نتیجه مطلوب اطمینان حاصل کنند.

متخصصین ما در مجموعه باماایران از قطعات و اجزای اصلی و با کیفیت استفاده میکنند تا بتوانند با خدماتی که ارایه میکنند رضایت مشتری را جلب نمایند.

تعمیرات انواع برندهای کاغذ خردکن مانند Fellowes , HSM , Remo , AX , kobra , Sunwood , Aurora , H.SOON , Geha , پروتک , نیکیتا , مهر , اطلس , هامرز , بهمن و البرز را به ما بسپارید.

هنوز دیدگاهی وجود ندارد!