تعمیر دستگاه بارکدخوان

تعمیرات بارکدخوان

تعمیرات تخصصی بارکدخوان

بارکدخوان دستگاهی الکترونیکی است که در فروشگاه ها، مراکز خرید، انبارها، مراکز درمانی و مشابه آن جهت خواندن بارکد کالاها و دسترسی به اطلاعات آنها مورد استفاده قرار میگیرد. بارکدخوان ها بر اساس نوع نیاز دارای مدل های مختلفی میباشند. در این میان ممکن است این دستگاه دچار آسیب و خرابی شود. این خرابی ها میتواند برای انواع بارکدخوان ها پیش بیاید که همگی قابل تعمیر هستند.

مشکلات شایعی که ممکن است برای هر دستگاهی پیش بیاید میتوان به روشن نشدن دستگاه ، عدم قرائت بارکد ، خرابی و اختلال در پورت ها ، شکستن صفحه نمایش بارکدخوان ، قطع اتصال با بلوتوث ، ضربه خوردن بارکدخوان ، نفوذ مایعات به دستگاه ، محدود شدن زاویه اسکن ، اشاره کرد.

در صورتی که هر یک از موارد را مشاهده کردید بهتر است از باز کردن دستگاه و دستکاری آن اجتناب کنید و آن را به دست متخصصین ما در مجموعه باماایران بسپارید. زیرا دارای اجزا و قطعات حساسی میباشد که ممکن است در اثر اشتباه دچار خرابی های بیشتری شوند. تعمیرکاران ما در این بخش تمام علم خود را به کار گرفته و سعی در رفع عیوب دستگاه به بهترین نحو دارند.

تعمیرات بارکدخوان

مشکلاتی که میتوانید آن را به دست تعمیرکاران ما بسپارید میتواند شامل عیب یابی و خدمات مختلف از جمله تعمیر پورت های مختلف در دستگاه ، تعمیر سنسور های بارکدخوان ، تعمیر بلوتوث داخلی ، تعمیر برد اصلی ، تعویض صفحه نمایش ، تعمیر منبع تغذیه ، تعمیر و تعویض قطعات برد اصلی و…. باشد. تعمیرات مدل های مختلف مانند میله ای، تک خطی، چندپرتوی، لیزری، نوری، بی سیم و با سیم را میتوانید به ما بسپارید.

جهت انجام تعمیرات دستگاهتان میتوانید با ما تماس گرفته و مشکل بارکدخوان را مطرح کنید و دستگاه را برای چک اولیه تحویل تعمیرکاران ما بدهید. سپس پس از اعلام هزینه در صورت تمایل کار تعمیرات دستگاهتان را شروع خواهند کرد. تعمیرکاران ما در باماایران سعی در انجام تعمیرات با هزینه های کم دارند و در این میان از قطعات و اجزای با کیفیت و اصل استفاده میکنند تا نتیجه رضایت بخش باشد و رضایتمندی مشتری را جلب کنند.

در باماایران تعمیرات برندهای مختلف بارکدخوان از جمله Datalogic / Honeywell / Mindeo / Posiflex / Newland / Zebex / Oscar / Miva و… توسط متخصصین مجرب و حرفه ای انجام میشود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۸۶۰۷۳۳۰۱ و ۰۲۱۸۶۰۷۳۳۱۵

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه