تعمیرات پرفراژ چک

تعمیرات تخصصی دستگاه پرفراژ چک

تعمیرات تخصصی پرفراژ چک

همانطور که میدانیم پرفراژ چک دستگاهی است که میتواند مبلغ چک را به همراه شاخص به صورت بر جسته بر روی چک درج کند تا امکان دستکاری و جعل در متن چک وجود نداشته باشد. پرفراژ چک ها در دو مدل دستی و برقی وجود دارند.

پرفراژ چک نیز ممکن است همانند هر دستگاه دیگری دچار خرابی و مشکل شود. اختلال در این دستگاه باعث میشود عمل چاپ به درستی انجام نشود و حتی ممکن است امنیت چک را پایین بیاورد. کارشناسان تعمیر در باماایران، علاوه بر تعمیرات تخصصی دستگاه های اداری دیگر، قادر به عیب یابی و تعمیر دستگاه پرفراژ چک نیز میباشند.

تعمیرات پرفراژ چک های مطرح مانند MAX , Protech , Mehr , Nikita , NippoUCHIDA و… را میتوانید به متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای در باماایران بسپارید تا در زمان کم و بالاترین کیفیت عیب یابی و تعمیرات دستگاه را انجام دهند.

علل مختلفی در خرابی این دستگاه میتواند تاثیرگذار باشد که در ادامه به توضیح برخی از این مشکلات پیش آمده میپردازیم.

این مشکلات میتواند مربوط به خرابی نمد دستگاه ، خرابی نگهدارنده چک ، روشن نشدن پرفراژ چک ، خرابی برد اصلی ، خرابی سنسورها ، خرابی باتری ( در مدل های قابل شارژ ) ، خرابی صفحه نمایش ، خرابی فیدر دستگاه ، خرابی دکمه ها و موارد این چنینی باشد.

قبل از هر اقدامی بهتر است با متخصصین تعمیرات تماس گرفته و مشکل پیش آمده را مطرح کرد و از دستکاری دستگاه خودداری کند. چرا که ممکن است در اثر دستکاری نادرست به دیگر اجزا و قطعات دستگاه نیز آسیب وارد شود.

پس از بررسی دستگاه و مشکل پیش آمده هزینه به مشتری اعلام خواهد شد و در صورت تمایل به تعمیر دستگاه، کارشناسان ما در باماایران اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه خواهند کرد. در عین حال که هزینه ها بسیار پایین میباشند، تمام اجزا و قطعات استفاده شده اصل و باکیفیت هستند تا مشتری با رضایتمندی کامل دستگاه را تحویل بگیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با همکاران ما از طریق شماره تماس های ۰۲۱۸۶۰۷۳۳۰۱ و ۰۲۱۸۶۰۷۳۳۱۵ در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه