جهش به محتوای اصلی
فروشگاه اینترنتی باماایران
ورودورود | ثبت نام

تعمیرات صندوق فروشگاهی

تعمیرات صندوق فروشگاهی

تعمیر تخصصی صندوق های فروشگاهی

در مراکز خرید و فروشگاه ها ، رستوران ها، کافی شاپ ها و… از صندوق های فروشگاهی که دارای انواع مختلفی هستند استفاده میکنند تا راحت تر بتوانند امور صندوقداری را انجام دهند. پوزهای فروشگاهی دارای مدل های لمسی و غیرلمسی نیز میباشند. همچنین برخی دارای نمایشگر دوم برای مشتری هستند.

صندوق های فروشگاهی در هر مدل و برندی که باشند امکان دارد به دلایل مختلف دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. استفاده نادرست از پوز، ضربه و افتادن دستگاه پوز، ریختن مایعات روی دستگاه، اتصالات برقی و عوامل دیگری میتوانند تاثیرات بدی روی دستگاه بگذارند و منجر به خرابی آن شوند. همچنین به دلیل قرار گرفتن پوزهای فروشگاهی در محیطهای صنعتی و رستورانی ممکن است نسب به سیستم کامپیوتری بیشتر در معرض مشکلات باشند.

صندوق فروشگاهی نیز مانند هر دستگاه دیگری دارای اجزا و قسمتهای حساسی میباشد که نباید بدون داشتن دانش مورد نیاز آنها را دستکاری کرد و نیاز است در صورت مشاهده هرگونه مشکلی به تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه مراجعه کنید.

ازجمله صندوق های فروشگاهی که میتوانید تعمیرات و عیب یابی آن را به ما بسپارید عبارت اند از: POSBANK , Posiflex , OSCAR , OKPOS , Hisense , E-POS , Bayamax , Partner , Poslab , Sam4s .

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های 86073315 021  /  86073301 021 تماس حاصل کنید.

هنوز دیدگاهی وجود ندارد!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی