تعمیرات منگنه

تعمیرات منگنه

همه ی ما به گونه ای با انواع منگنه ها کار کرده ایم و آشنایی کامل با این دستگاه را داریم. همانطور که میدانیم منگنه ها دارای مدل های دستی و برقی میباشند که معمولا از مدل های دستی برای کارهایی با حجم کمتر استفاده میشود و در مراکزی که حجم کار بالاست و نیاز به زمان بیشتری دارد از منگنه های برقی استفاده میکنند.
همانند هر دستگاه دیگری ممکن است به دلایل مختلف از جمله طولانی شدن عمر استفاده از منگنه، ضربه دیدن دستگاه، استفاده نادرست از منگنه و موارد دیگر دچار مشکل شوند.
از جمله مشکلاتی که این بی توجهی ها میتواند برای ماشین دوخت ایجاد کند میتوان به گیر کردن سوزن منگنه اشاره کرد. البته که در صورت گیر کردن این سوزن هر کاربر میتواند خودش آن را درست کند و نیاز به تعمیر خاصی ندارد.

اما مشکلات مربوط به از بین رفتن خاصیت ارتجاعی فنر، سوختن برد دستگاه، شکستن تیغه ی دستگاه و شکستن ظاهری منگنه و… را باید با تعمیرکاران مجرب و قابل اعتماد در مجموعه باماایران درمیان بگذارید.

مجموعه باماایران که نماینده فروش منگنه های برند MAX , Rapid میباشد، با استفاده از بهترین و مرغوب ترین قطعات اقدام به تعمیر و عیب یابی این دستگاه ها میکند. همچنین تعمیر برندهای دیگر ازجمله Kangaro , Sysform , skrebba, KW , STD , Deli , Eagle را میتوانید به تعمیرکاران ما در این مجموعه بسپارید. همچنین تمامی قطعات استفاده شده به صورت اصل و اوریجینال میباشند که باعث شده مشتری با خیالی آسوده تعمیر دستگاه های خود را به ما بسپارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه تعمیرات میتوانید با شماره های ۰۲۱۸۶۰۷۳۳۰۱ ۰۲۱۸۶۰۷۳۳۱۵ تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه