جهش به محتوای اصلی
فروشگاه اینترنتی باماایران
ورودورود | ثبت نام

ارایه خدمات فنی و مهندسی

ارائه خدمات فنی و مهندسی

از دیگر خدماتی که مجموعه باماایران در جهت رضایتمندی مشتریان خود ارایه کرده است امور مربوط به نصب دوربین مدار بسته ، سانترال ، دزدگیر ، انجام امور مربوط به شبکه نیز میباشد. در ادامه توضیح مختصری درباره این خدمات خواهیم داد.

نصب و راه اندازی دوربین مداربسته:

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی بسیاری از افراد برای برقراری امنیت در محیط کار و زندگی خود از انواع دوربین های مدار بسته استفاده میکنند. این دوربین ها در دو نوع آنالوگ و تحت شبکه در بازار قابل ارائه هستند که کاربران میتوانند باتوجه به شرایط محیطی و عوامل مختلف بهترین نوع دوربین را انتخاب کنند. انتخاب دوربین مناسب و آگاهانه، تعیین محل مناسب، نحوه سیم کشی ها و اتصالات و انجام امور مربوط به مسائل نرم افزاری باید به گونه انجام شود که در نهایت یه نتیجه عالی و باکیفیت را حاصل کند. از این رو تمامی مراحل نصب و راه اندازی و پشتیبانی را میتوانید به نصابان مجرب باماایران بسپارید تا انتخابی رضایتمندانه داشته باشید.

فروش و نصب دستگاه سانترال:

با توجه به افزایش کسب و کارهای اینترنتی و نیاز روز افزون به تلفن، دستگاه سانترال به میان آمده که ارتباط را برای کاربران میسر میسازد. سانترال در واقع دستگاهی است که ارتباط تلفنی بین افراد یک شرکت را مدیریت میکند و در برقراری ارتباط موثر با مشتری تاثیرگذار است. از تاثیرات مثبت سانترال میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

نظارت و قابلیت کنترل بهتر خطوط

برقراری ارتباط راحت مشتریان با پرسنل و اپراتور

برقراری ارتباط داخلی سریع و بدون هزینه

داشتن منشی تلفنی

قابلیت ضبط مکالمات و تماس های دریافتی

قابلیت انتظار چندین نفر پشت هر خط

نصب دزدگیر و سیستم امنیتی:

در بسیاری از مراکز مختلف از جمله طلافروشی ها، شرکت ها و مراکز خرید، ساختمانها و منازل مسکونی که نیاز به حفظ امنیت دارند میتوان از دزدگیر استفاده کرد. چشمی این دزدگیرها نسبت به حرکت و وزن حساس هستند و در صورت عبور شی از مقابل آن ها و همچنین عبور شی با وزن تعیین شده آژیر آن به صدا در آمده و کاربر را مطلع میسازد. نصب دزدگیرها کمک زیادی به برقراری امنیت در محیط های مختلف میکند و آرامش خیال و آسودگی را به افراد میدهد.

راه اندازی و نگهداری شبکه:

نصب و راه اندازی شبکه در ادارات و سازمان ها کمک شایانی به کاربران میکند که دارای مدل های کابلی و بی سیم هستند و با توجه به شرایط محیطی و نوع کاربرد میتوان آنها را انتخاب کرد. از جمله مواردی که میتوان از طریق این سیستم به اشتراک گذاری فایل ها ، پرینترها، اینترنت و تجهیزاتی که قابلیت اتصال به شبکه های کامپیوتر را دارد. این کار جلوی رفت و امدهای اضافی، اتلاف وقت، ایجاد شلوغی و… را میگیرد. علاوه بر نصب و سیم کشی شبکه، پشتیبانی و نگهداری از آن را نیز میتوانید با ما در میان بگذارید.

تعمیرات سیستم های کامپیوتری:

افزایش استفاده از سیستم کامپیوتری و رایانه ، به مراتب نیاز کاربران را برای سرویس کلی و بررسی قطعات افزایش میدهد. همچنین ممکن است در اثر استفاده ی نادرست و به مرور زمان این قطعات دچار مشکل شوند.

در صورت بروز مشکل تعمیرات قطعات و بخش های مختلف سیستم های کامپیوتری و لپ تاپ، بازگردانی اطلاعات، نصب و راه اندازی نرم افزار و انجام امور سخت افزاری را میتوانید به کادر مجرب این مجموعه بسپارید.

 

برای بهره مندی از خدمات ذکر شده و گرفتن مشاوره جهت خدمات ارایه شده میتوانید با شماره های 86073301 – 86073315 تماس حاصل فرمایید.

 

هنوز دیدگاهی وجود ندارد!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی