جهش به محتوای اصلی
فروشگاه اینترنتی باماایران
ورودورود | ثبت نام

تعمیر لیبل پرینتر

تعمیر و عیب یابی لیبل پرینتر

دستگاه لیبل پرینتر برای چاپ انواع لیبل و بارکد بکار میرود و یکی از نیازهای فروشندگان در مراکز خرید و فروشگاه ها میباشد. در واقع با استفاده از لیبلی که روی هر کالا چسبانده میشود میتوان به اطلاعات و مشخصات آن دسترسی داشت. 

مجموعه باماایران درنظر دارد با ارائه تعمیرات ماشین های اداری از جمله لیبل پرینترها موجب رضایتمندی مشتری شود و با کمترین هزینه بتواند خدمات لازمه را به مشتری ارائه دهد.

هنگام استفاده از لیبل پرینترها ممکن است اجزای سازنده ی آن دچار مشکلاتی شود که باعث ازکار افتادن دستگاه خواهد بود. در ادامه به مشکلات رایجی که ممکن است برای هر دستگاه لیبل پرینتر پیش بیاید اشاره خواهیم کرد که برخی از این مشکلات مربوط به تنطیمات نرم افزاری دستگاه و برخی دیگر مشکلات سخت افزاری میباشند. 

مشکلات سخت افزاری لیبل ها میتواند شامل خرابی هد، روشن نشدن دستگاه، خرابی ریبون جمع کن، سوختن برد، خرابی پورت های اتصال، ایرادات مربوط به سنسورها و یا موارد دیگر باشد.

در صورتی که با هریک از مشکلات پیش آمده مواجه شدید بهتر است از دستکاری دستگاه خودداری کرده و با همکاران ما در مجموعه باماایران تماس بگیرید و مشکل پیش آمده را درمیان بگذارید.

همکاران ما در مجموعه باماایران قادر هستند تعمیرات انواع برندهای لیبل پرینتر مانند نمونه های زیر را برعهده بگیرند.

   Olivetti , Citizen , Postek , Bixolon , Brother , TSC , Zebra , Xprinter , SNBC , Sewoo , Argox , Honeywell , Meva , Wincode , Zmin , ZEC , E-Pos 

 همچنین تمام قطعات استفاده شده برای تعمیرات اصل و با کیفیت میباشند و تعمیرکاران ما تمام تلاش خود را میکنند تا دستگاه را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند.

جهت برقراری ارتباط تلفنی و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

۰۲۱۸۶۰۷۳۳۰۱ – ۰۲۱۸۶۰۷۳۳۱۵ 

 

هنوز دیدگاهی وجود ندارد!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی